Pressemeldinger

01.06.2017

Eliteseriens høstoppsett klart: 33 nye kamper på Eurosport Norge

Jan erik aalbu original 77341

Klubbene, forbundet og Discovery er enige: Slik blir fordelingen av kamper resten av 2017-sesongen.

Over en tredel av 2017-sesongen er unnagjort. Sportsdirektør i Eurosport og Discovery, Jan-Erik Aalbu, er meget fornøyd med starten av den seks år lange perioden som rettighetshaver.

- Vi har hatt gode seertall hele veien. Dette bekrefter at fotballen står sterkt i det norske TV-publikummet, og så langt betegnes satsingen vår som en suksess i hele Discovery-systemet, også internasjonalt, sier Aalbu.

- Selv om vi vet at seertallene normalt sett går noe ned når det blir sommer og varmere vær, tror vi at vi kommer til å innfri våre mål om å doble dem. Det er den lovnaden vi har gitt fotballen, og det er også det målet vi har hatt i bakhodet når vi har pekt ut hvilke kamper vi ønsker å vise på Eurosport Norge, MAX og TVNorge, forklarer Aalbu. 

33 nye kamper er plukket ut for visning på Eurosport Norge. 15 oppgjør fra de siste 13 rundene skal vises på MAX, mens tre skal gå på TVNorge. De resterende vil bli vist på Eurosport Pluss-kanalene. Det er også mulig å se hvert eneste spark fra Eliteserien og OBOS-ligaen direkte på Eurosport Player. 

I de to siste serierundene skal alle kampene i Eliteserien starte samtidig. Da vil én kamp bli vist på Eurosport Norge og én på MAX. Hvilke oppgjør dette blir, avgjøres når klimaks nærmer seg. 

- Vi ser frem til en fotballhøst full av høydepunkter. Vi har også landskamper og Europa League på programmet, i tillegg til blant annet fotball-EM for kvinner i juli/august. Før det skal Lars Lagerbäcks to første hjemmekamper vises på TVNorge 10. og 13. juni. Det er bare å plotte inn datoene, sier Jan-Erik Aalbu.


Slik spilles resten av sesongen (rundene 12-17 var kjent fra før):

Runde 12

Lørdag 3. juni, 15.30: Tromsø - Vålerenga (Eurosport Norge)
Lørdag 3. juni, 18.00: Stabæk - Lillestrøm (Eurosport Norge) 
Søndag 4. juni, 18.00: Aalesund - Haugesund (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 4. juni, 18.00: Sarpsborg 08 - Molde (Eurosport Norge) 
Søndag 4. juni, 18.00: Sogndal - Sandefjord (Eurosport Pluss 3) 
Søndag 4. juni, 18.00: Viking - Kristiansund (Eurosport Pluss 4) 
Søndag 4. juni, 18.00: Rosenborg - Strømsgodset (MAX) 
Søndag 4. juni, 20.00: Odd - Brann (Eurosport Norge) 

Runde 13 

Lørdag 17. juni, 18.00: Kristiansund - Aalesund (Eurosport Norge) 
Søndag 18. juni, 18.00: Lillestrøm - Viking (Eurosport Norge) 
Søndag 18. juni, 18.00: Haugesund - Rosenborg (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 18. juni, 18.00: Sandefjord - Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss 2) 
Søndag 18. juni, 18.00: Sogndal - Odd (Eurosport Pluss 3) 
Søndag 18. juni, 18.00: Molde - Tromsø (Eurosport Pluss 4) 
Søndag 18. juni, 20.00: Vålerenga - Strømsgodset (TVNorge) 
Mandag 19. juni, 19.00: Brann - Stabæk (MAX) 

Runde 14 

Lørdag 24. juni, 18.00: Vålerenga - Lillestrøm (Eurosport Norge) 
Søndag 25. juni, 18.00: Sarpsborg 08 - Brann (Eurosport Norge) 
Søndag 25. juni, 18.00: Rosenborg - Sogndal (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 25. juni, 18.00: Aalesund - Odd (Eurosport Pluss 2) 
Søndag 25. juni, 18.00: Stabæk - Kristiansund (Eurosport Pluss 3) 
Søndag 25. juni, 18.00: Tromsø - Sandefjord (Eurosport Pluss 4) 
Søndag 25. juni, 20.00: Viking - Haugesund (Eurosport Norge) 
Mandag 26. juni, 19.00: Strømsgodset - Molde (MAX) 

Runde 15 

Lørdag 1. juli, 18.00: Lillestrøm - Strømsgodset (Eurosport Norge)
Lørdag 1. juli, 20.15: Sogndal - Aalesund (Eurosport Norge) 
Søndag 2. juli, 18.00: Molde - Viking (Eurosport Norge) 
Søndag 2. juli, 18.00: Haugesund - Tromsø (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 2. juli, 18.00: Sandefjord - Stabæk (Eurosport Pluss 2) 
Søndag 2. juli, 18.00: Odd - Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss 3) 
Søndag 2. juli, 20.00: Brann - Vålerenga (Eurosport Norge) 
Mandag 3. juli, 19.00: Kristiansund - Rosenborg (MAX)

Runde 16 

Lørdag 8. juli, 15.30: Rosenborg - Sandefjord (MAX) 
Lørdag 8. juli, 18.00: Aalesund - Molde (MAX) 
Søndag 9. juli, 18.00: Strømsgodset - Kristiansund (Eurosport Norge) 
Søndag 9. juli, 18.00: Viking - Sogndal (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 9. juli, 20.00: Stabæk - Brann (Eurosport Norge) 
Mandag 10. juli, 19.00: Sarpsborg 08 - Lillestrøm (MAX) 
UTSATT til 12. oktober: Vålerenga - Haugesund
UTSATT - berammes senere: Tromsø - Odd 

Runde 17 

Lørdag 15. juli, 15.30: Sogndal - Rosenborg (Eurosport Norge) 
Lørdag 15. juli, 18.00: Lillestrøm - Stabæk (Eurosport Norge) 
Søndag 16. juli, 18.00: Molde - Strømsgodset (Eurosport Norge) 
Søndag 16. juli, 18.00: Odd - Viking (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 16. juli, 18.00: Sandefjord - Tromsø (Eurosport Pluss 2) 
Søndag 16. juli, 18.00: Haugesund - Aalesund (Eurosport Pluss 3) 
Søndag 16. juli, 20.00: Brann - Sarpsborg 08 (Eurosport Norge) 
Mandag 17. juli, 19.00: Kristiansund - Vålerenga (MAX) 

Runde 18

Lørdag 5. august 2017, 18.00: Rosenborg – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Sarpsborg 08 – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Odd – Sogndal (Eurosport Pluss) 
Søndag 6. august 2017, 18.00: Stabæk – Sandefjord (Eurosport Pluss) 
Søndag 6. august 2017, 18.00: Tromsø – Molde (Eurosport Pluss) 
Søndag 6. august 2017, 18.00: Viking – Lillestrøm (Eurosport Pluss) 
Søndag 6. august 2017, 20.00: Aalesund – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 7. august 2017, 19.00: Strømsgodset – Vålerenga (MAX)

Runde 19

Fredag 11. august, 19.00: Sandefjord – Sogndal (Eurosport Norge)
Lørdag 12. august, 18.00: Molde – Rosenborg (Eurosport Norge)
Søndag 13. august, 18.00: Brann – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 13. august, 18.00: Aalesund – Viking (Eurosport Pluss) 
Søndag 13. august, 18.00: Haugesund – Stabæk (Eurosport Pluss) 
Søndag 13. august, 18.00: Kristiansund – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss) 
Søndag 13. august, 20.00: Strømsgodset – Lillestrøm (Eurosport Norge)
Mandag 14. august, 19.00: Vålerenga – Tromsø (MAX)

Runde 20

Lørdag 19. august, 18.00: Lillestrøm – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 20. august, 18.00: Rosenborg – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 20. august, 18.00: Stabæk – Molde (Eurosport Pluss) 
Søndag 20. august, 18.00: Odd – Sandefjord (Eurosport Pluss) 
Søndag 20. august, 18.00: Sogndal – Kristiansund (Eurosport Pluss) 
Søndag 20. august, 18.00: Tromsø – Aalesund (Eurosport Pluss) 
Søndag 20. august, 20.00: Viking – Brann (TVNorge)
Mandag 21. august, 19.00: Sarpsborg 08 – Strømsgodset (MAX)

Runde 21

Lørdag 9. september, 18.00: Brann – Sogndal (Eurosport Norge)
Søndag 10. september, 18.00: Vålerenga – Sarpsborg (Eurosport Norge)
Søndag 10. september, 18.00: Aalesund – Stabæk (Eurosport Pluss) 
Søndag 10. september, 18.00: Haugesund – Lillestrøm (Eurosport Pluss) 
Søndag 10. september, 18.00: Kristiansund – Tromsø (Eurosport Pluss) 
Søndag 10. september, 18.00: Sandefjord – Viking (Eurosport Pluss) 
Søndag 10. september, 20.00: Strømsgodset – Rosenborg (Eurosport Norge)
Mandag 11. september, 19.00: Molde – Odd (MAX)

Runde 22

Lørdag 16. september, 18.00: Stabæk – Strømsgodset (Eurosport Norge)
Søndag 17. september, 18.00: Sandefjord – Brann (Eurosport Norge)
Søndag 17. september, 18.00: Lillestrøm – Kristiansund (Eurosport Pluss) 
Søndag 17. september, 18.00: Sogndal – Haugesund (Eurosport Pluss) 
Søndag 17. september, 18.00: Tromsø – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss) 
Søndag 17. september, 18.00: Viking – Molde (Eurosport Pluss) 
Søndag 17. september, 20.00: Rosenborg – Vålerenga (TVNorge)
Mandag 18. september, 19.00: Odd – Aalesund (MAX)

Runde 23

Lørdag 23. september, 18.00: Haugesund – Viking (Eurosport Norge)
Søndag 24. september, 18.00: Sarpsborg 08 – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 24. september, 18.00: Aalesund – Sogndal (Eurosport Pluss) 
Søndag 24. september, 18.00: Kristiansund – Stabæk (Eurosport Pluss) 
Søndag 24. september, 18.00: Molde – Sandefjord (Eurosport Pluss) 
Søndag 24. september, 18.00: Strømsgodset - Tromsø (Eurosport Pluss) 
Søndag 24. september, 20.00: Vålerenga – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 25. september, 19.00: Lillestrøm – Rosenborg (MAX)

Runde 24

Fredag 29. september, 19.00: Brann – Kristiansund (MAX)
Lørdag 30. september, 18.00: Stabæk – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 1. oktober, 18.00: Odd – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 1. oktober, 18.00: Sandefjord – Aalesund (Eurosport Pluss) 
Søndag 1. oktober, 18.00: Sogndal – Molde (Eurosport Pluss) 
Søndag 1. oktober, 18.00: Tromsø – Lillestrøm (Eurosport Pluss) 
Søndag 1. oktober, 18.00: Viking – Strømsgodset (Eurosport Pluss) 
Søndag 1. oktober, 20.00: Rosenborg – Sarpsborg 08 (Eurosport Norge)

Runde 16, utsatt kamp

Torsdag 12. oktober, 19.00: Vålerenga – Haugesund (MAX)

Runde 25

Lørdag 14. oktober, 15.30: Tromsø – Rosenborg (MAX)
Lørdag 14. oktober, 18.00: Strømsgodset – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 15. oktober, 18.00: Vålerenga – Aalesund (Eurosport Norge)
Søndag 15. oktober, 18.00: Haugesund – Sandefjord (Eurosport Pluss) 
Søndag 15. oktober, 18.00: Kristiansund – Viking (Eurosport Pluss) 
Søndag 15. oktober, 18.00: Lillestrøm – Sogndal (Eurosport Pluss) 
Søndag 15. oktober, 20.00: Molde – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 16. oktober, 19.00: Sarpsborg 08 – Stabæk (MAX)

Runde 26

Lørdag 21. oktober, 18.00: Aalesund – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 22. oktober, 18.00: Viking – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 22. oktober, 18.00: Molde – Haugesund (Eurosport Pluss) 
Søndag 22. oktober, 18.00: Sandefjord – Strømsgodset (Eurosport Pluss) 
Søndag 22. oktober, 18.00: Sogndal – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss) 
Søndag 22. oktober, 18.00: Stabæk – Tromsø (Eurosport Pluss) 
Søndag 22. oktober, 20.00: Brann – Rosenborg (TVNorge)
Mandag 23. oktober, 19.00: Odd – Lillestrøm (MAX)

Runde 27

Lørdag 28. oktober, 18.00: Haugesund – Brann (Eurosport Norge)
Søndag 29. oktober, 18.00: Lillestrøm – Aalesund (Eurosport Norge)
Søndag 29. oktober, 18.00: Sarpsborg 08 – Sandefjord (Eurosport Pluss) 
Søndag 29. oktober, 18.00: Strømsgodset – Sogndal (Eurosport Pluss) 
Søndag 29. oktober, 18.00: Kristiansund – Odd (Eurosport Pluss) 
Søndag 29. oktober, 18.00: Tromsø – Viking (Eurosport Pluss) 
Søndag 29. oktober, 20.00: Vålerenga – Molde (Eurosport Norge)
Mandag 30. oktober, 19.00: Rosenborg – Stabæk (MAX) 

Runde 28

Fredag 3. november, 19.00: Sandefjord – Vålerenga (MAX)
Lørdag 4. november, 18.00: Molde – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 5. november, 18.00: Brann – Lillestrøm (Eurosport Norge)
Søndag 5. november, 18.00: Haugesund – Strømsgodset (Eurosport Pluss) 
Søndag 5. november, 18.00: Odd – Stabæk (Eurosport Pluss) 
Søndag 5. november, 18.00: Sogndal – Tromsø (Eurosport Pluss) 
Søndag 5. november, 18.00: Viking – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss) 
Søndag 5. november, 20.00: Aalesund – Rosenborg (Eurosport Norge)

Runde 29

Søndag 19. november, 18.00: Rosenborg – Viking
Søndag 19. november, 18.00: Strømsgodset – Brann
Søndag 19. november, 18.00: Kristiansund - Sandefjord
Søndag 19. november, 18.00: Lillestrøm - Molde
Søndag 19. november, 18.00: Sarpsborg 08 - Aalesund
Søndag 19. november, 18.00: Stabæk - Sogndal
Søndag 19. november, 18.00: Tromsø - Haugesund
Søndag 19. november, 18.00: Vålerenga – Odd
**TV-fordeling fastsettes senere, men kamptidspunktene vil ligge fast

Runde 30 

Søndag 26. november, 18.00: Odd – Rosenborg
Søndag 26. november, 18.00: Brann – Tromsø
Søndag 26. november, 18.00: Aalesund – Strømsgodset
Søndag 26. november, 18.00: Haugesund - Kristiansund
Søndag 26. november, 18.00: Molde – Sarpsborg 08
Søndag 26. november, 18.00: Sandefjord - Lillestrøm
Søndag 26. november, 18.00: Sogndal - Vålerenga
Søndag 26. november, 18.00: Viking - Stabæk
**TV-fordeling fastsettes senere, men kamptidspunktene vil ligge fast


Mediekontakt:

Lars Hojem Kvam

Tags

Last ned

Tags

Vi kategoriserer pressemeldinger med relevante tags. Populære tags vises først i listen.

Velg en tag:

Eivind Landsverk TVNorge MAX Eurosport Norge Eurosport Jan Erik Aalbu Discovery Networks Norway Fotball Vegard Nøss Eliteserien Sverre Nordbø Cathrine Larsåsen klubbhuset Typisk deg med Petter Schjerven Austria Wien Pyeongchang Christian Borch Thomas «Fingern» Gullestad Montebello Camping Strømming Autofil Karin Thune-Larsen Roger Risholt Norge - Tyskland Sevilla Rally Norge Christian Birkeland Stories from Norway Hilde Gjermundshaug Pedersen Lov og orden Unge mødre Hans Jarle Kind Berserk - i pionerenes farvann Asbjørn Brekke: TVNorge 25 år Distribusjonsavtale Astrid Lødemel Terje Håkonsen Asbjørn Brekkes julekalender Bengt Eriksen Morgan Karlsson Espen Stensrud amalie olsen 71° nord – Norges tøffeste kjendis Aylar Lie Boligkrise Jegertvillingene Tom Stiansen Brille Jul i Tangerudbakken VOX Herlige hjem Adrian Paul Juleølkalenderen Barneavdelingen Kongsvikklinikken Thomas Myhre Fotballfesten langrenn Nikis Theophilakis Mariann Thommassen Big Brother Karin Bonde Manchester United Ronaldo Solveig Gulbrandsen Astri Lundberg Ex on the Beach Norge Discovery Communications Discovery Henrik Bjørnstad Digitalt Mitt kjøkken ruler Best på humor Kjetil Rekdal Vegard Ylvisåker Morgan og Ola-Conny gjør Norge Discovery Networks Week of Football Seier'n er vår Milda Melland-Orerød André Villa MLS I hodet på Tufte Marcus & Martinus ole gunnar solskjær TLC Stella Mwangi Linda Vabø Per Haugsrud Eivind Sander PGA eliteserien fantasy breddekampen Tommy Tee Eurosport Playboy Carsten Skjelbreid Shampo Jon Almaas Johannes Høstflot Klæbo Tennis-NM Lasse Kjus Bjørn Einar Romøren Øystein Edsbergløkken Lars Engen Statsstøtte Sykkel Stian Lindås Saturday Night Live Golf Elisabeth Eriksen eurosport.no En helt vanlig dag Bård Tufte Johansen BAM Tonje Jenssen Seefood OBOS-ligaen Kjekt å ha Høstlansering 2019 Synnøve Skarbø Tottenham Lene Kongsvik Johansen Bil Bård Ylvisåker U21-landslaget ajax Marit Klomstad Håndball Alt for Norge Anita Skorgan fotball direkte sykehuset innlandet Fallskjermjegere Klaus Sonstad Kjendiskveld med Magnus Devold Dplay Teknologi Norske helter La Liga Breaking Bad Margrete Halvorsen david zaslav Eurosport Norge Alexandra Joner I kveld med YLVIS Community Shield The Biggest Loser Norge Christian Etholm Lene Granlund Bredahl Lord Arnstein Landsem Odd-Magnus Williamson I kveld med YLVIS LIVE Standard Liège Svein Lyder Bård Anders Kasin UNICEF International Champions Cup 2016 Fotball hopplandslaget Altibox Morten Skotland Hansen Bjørn Solvang daniel andre tande OL-kvalik Oljefondet Kristoffer Hopsdal Premiere Pål Gordon Nilsen Signe Schineller Zlatan Ibrahimovic Harald Strømme Fotball til folket Mai Liverpool Synøve Diserud Jo Røislien Espen Tvedt Tromsø Aleksander Gamme Bartek Kaminski Tina Brock Norske rednecks skiskyting champions league Dee Forbes Henrik Thodesen Mads Yngve Storvik Kristine Thybo Hansen fotballrunden Engelsk fotball Ramsy Tippeligaen Vendela Kirsebom Facebook Humor Danskebåten Hanne McBride Jakten på Berserk Øystein Dolmen Ari og Per løser verdensproblemer Bernt Gudmund Apeland pga tour EM Wimbledon Asbjørn Myhre Hege Schøyen Milda Melland Championship Forsvarets spesialkommando Bundesliga de olympiske vinterleker Discovery Channel Discovery Networks Northern Europe Jonas Gahr Støre Rich Ross Sport Manchester City Home of the Olympics Solplassen Jahn Teigen Google UNICEF Mesterfinalen Fotballandslaget RBK The Fox Asbjørns julekalender Rasmus Gjertsen Øyen Jonas Bergh-Johnsen Atle Antonsen Janka Polliani Petter Northug På liv og død Michael Winger Silje Norendal Brannstasjonen Linni Meister YouTube Underholdning Dødens tjern Rekord Espen Huseby Bilulykke 71° nord UEFA åge skinstad Odd Alex Rosén Sindre Østgård Gunnar Greve Insider FEM Unni Wilhelmsen Christine Koht Aamodt og Kjus på bortebane Stafett Atle Evang Reinton PyeongChang2018 Nina Lorgen Flemmen Mosquito Gullsnutten MTG Adam Alsing Anne Margrete Alværn MAX Mellom bakkar og berg Formel E Anne RImmen Kvelden før kvelden før kvelden med Ylvis – UNICEF ... Jan Martin Johnsen Terje Amundsen hopp Baking Kanal Valen Trine Risvik Olaf Tufte Åndenes makt Sverre Sætre Ønskebarn Maj-Britt Aagaard Pia Lykke dennis vareide GRUNDIGligaen Oddsen Sara Nordenstam Ingen banker RBK Sosiale medier Espen Knutsen Magnus Devold OL Telenor Top Model supersøndag Norske rotehjem Ylvis Stein Johan «Steinjo» Grieg Halvorsen alpint skihopp Snorre Kind Monsson Bernhard A. Steen Kakekrigen Sinnasnekker'n Lilli Bendriss Lars Lian Fødeavdelingen Petter Baarli christian gauseth Tor Ole Skullerud Engelsk ligacup Klæbo Kvinnelandslaget Dansken & Fingern - best i alt Calle Hellevang-Larsen EM-kvalik BAMTech El Clásico Eurosport Player Kurt Asle Arvesen TRY FEM Norsk Tipping Kaffekopp RiksTV St. Olavs hospital Jannike Kruse Harald Zwart Landslaget Otto Robsahm Ida Fladen Jens Petter Høili Ole Martin Alfsen Trinny Woodall Adam søker Eva Kristin Folsland Olsen Else Kåss Furuseth Hilde Reinertsen Kollerød snapchat All Together Now Norge Bill Gates Værdal'n Karsk & BASE Janne Amble Haugan Anne-Kristine Augestad Harald Eia Ari Behn TVNorge Annabelle Bauer Sprint PromaxBDA Espen Eckbo Seertall Roger Ruud Vegard Nøss Kjetil André Aamodt Susanne Furøy Wergeland Mat Eirik Koren Feelgood Lasse Hallberg arctic waters Knut Lystad Vintereventyret hoppuka Kristin A. Boge tiger woods John Arne Riise major league soccer Høstlansering 2014 Jan Grønbech UMC fotballmandag Morten Johannessen Den siste viking vintersport Petter Bø Tosterud Dag Sørås Jo Bergsvand Hvordan gjør de det – Norge Anne-Kat. Hærland Kåre Brustad Forsvaret Steinar Stierneklar Berntsen Tom Strømnæss Jul Jan Erik Aalbu Andreas Håtveit ICC 2016 Martin Ødegaard Kåre Ingebrigtsen Thomas Giertsen Pantelånerne i Las Vegas drømmekampen Peter Hutton Torbjørn Røe Isaksen sommer-ol Norges Håndballforbund Petter Schjerven Henriette Bruusgaard Mediemangfoldsutvalget Hvordan gjør de det – med Jo Røislien kombinert Klovn til kaffen TVNorge 30 år VM-kvalik Dokumentarserie Jørgen Thue Benedicte Steinsrud Nils-Ingar «Nilsi» Aadne Euro 2016 Lena Ranehag Trond Fausa Aurvåg Janne Formoe UEFA Europa League Anders Jacobsen Gift ved første blikk Costa del Kongsvik Eldrid Borgan Norges beste brannmann Vegard Harm Lars Hvinden Line Fuglehaug Steffen Iversen Tine Austvoll Jensen Jarle Andhøy Mike Lang Espen Skoland Vibeke Skofterud Askil Holm Susannah Constantine Asbjørn Brekke Henrik Langli Hilde Windheim Brann Kari Svendsen Hockey Vinter-OL Masters Monica Csango Lars Lagerbäck SBS Discovery Johanne Thybo Hansen Linn Skåber Molde FK Esben «Dansken» Selvig Solveig Aune Stein Morten Lier Kristian Valen Jarle Nakken Revolution Norge - Sveits Møbelringen Cup Fotballproff Veien til EM Bjørn Asgeirsson Väinö Ulven Kultima Frode Martnes OL2018 Canal Digital seefeld Lost in Time Jørgen Klem Ida Nysæter Rasch Hallvard Flatland Øystein Foros emil gukild Gro-Helen Tørum Rebecca Rørmark Norge U21 Fridtjof Nilsen Tangerudbakken borettslag Høstlansering April Ola-Conny Wallgren preben fjell Trond Espen Seim derbylørdag Hvite gutter Insider League Cup Strømmetjeneste Rapport Olav Øen Anne Sturød ski-vm Koht og kidsa Humorkampanje Oslo S Birgitte Lund Nakken Årsrevyen med Harald Eia kvalifisering Ine Jansen Erik Langerud 4-stjerners middag Hockey-VM alexander stöckl Åsgårdstrand Discovery Networks Norway Pia Tjelta prebz & dennis Anna Rasmussen Eivind Landsverk Eliteserien 2019 Selskapskommunikasjon Geir Schau Hviterussland Tennis vålerenga Rosenborg Jul i Blodfjell Eliteserien Mandagsklubben Fredric Aasbø golftv Paris 2024 Stefan Johansen Europaligaen Casper Ruud GET Neste sommer Mord og mysterier casino Jan-Erik Aalbu copa libertadores Erna Solberg Vebjørn Tveiterås Gunhild Dahlberg The Big Bang Theory Håndballjentene Ex on the Beach Katrin Eide Jakobsen NRK Fredrik Strømstad Kent Roger Tangvik Oddvar Brå Kenneth Fredheim OBOS-ligaen 2019 Praktisk info med Jon Almaas Nattpatruljen Trinny & Susannah - oppdrag Norge Hvem kan slå Aamodt og Kjus Total Video LIVE: Helkveld med Ylvis Reality Tooji celtic Interiør Henning Solberg Ragnar Kårhus Trine Fjellberg Falnes Stein Inge Stølen Emilie «Voe» Nereng IFPI Thomas Giertsen: Helt perfekt TVOV TV 2 Norge - San Marino Dansken & Fingern Alle tags