Pressemeldinger

01.06.2017

Eliteseriens høstoppsett klart: 33 nye kamper på Eurosport Norge

Jan-erik_aalbu_original_77341

Klubbene, forbundet og Discovery er enige: Slik blir fordelingen av kamper resten av 2017-sesongen.

Over en tredel av 2017-sesongen er unnagjort. Sportsdirektør i Eurosport og Discovery, Jan-Erik Aalbu, er meget fornøyd med starten av den seks år lange perioden som rettighetshaver.

- Vi har hatt gode seertall hele veien. Dette bekrefter at fotballen står sterkt i det norske TV-publikummet, og så langt betegnes satsingen vår som en suksess i hele Discovery-systemet, også internasjonalt, sier Aalbu.

- Selv om vi vet at seertallene normalt sett går noe ned når det blir sommer og varmere vær, tror vi at vi kommer til å innfri våre mål om å doble dem. Det er den lovnaden vi har gitt fotballen, og det er også det målet vi har hatt i bakhodet når vi har pekt ut hvilke kamper vi ønsker å vise på Eurosport Norge, MAX og TVNorge, forklarer Aalbu. 

33 nye kamper er plukket ut for visning på Eurosport Norge. 15 oppgjør fra de siste 13 rundene skal vises på MAX, mens tre skal gå på TVNorge. De resterende vil bli vist på Eurosport Pluss-kanalene. Det er også mulig å se hvert eneste spark fra Eliteserien og OBOS-ligaen direkte på Eurosport Player. 

I de to siste serierundene skal alle kampene i Eliteserien starte samtidig. Da vil én kamp bli vist på Eurosport Norge og én på MAX. Hvilke oppgjør dette blir, avgjøres når klimaks nærmer seg. 

- Vi ser frem til en fotballhøst full av høydepunkter. Vi har også landskamper og Europa League på programmet, i tillegg til blant annet fotball-EM for kvinner i juli/august. Før det skal Lars Lagerbäcks to første hjemmekamper vises på TVNorge 10. og 13. juni. Det er bare å plotte inn datoene, sier Jan-Erik Aalbu.


Slik spilles resten av sesongen (rundene 12-17 var kjent fra før):

Runde 12

Lørdag 3. juni, 15.30: Tromsø - Vålerenga (Eurosport Norge)
Lørdag 3. juni, 18.00: Stabæk - Lillestrøm (Eurosport Norge) 
Søndag 4. juni, 18.00: Aalesund - Haugesund (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 4. juni, 18.00: Sarpsborg 08 - Molde (Eurosport Norge) 
Søndag 4. juni, 18.00: Sogndal - Sandefjord (Eurosport Pluss 3) 
Søndag 4. juni, 18.00: Viking - Kristiansund (Eurosport Pluss 4) 
Søndag 4. juni, 18.00: Rosenborg - Strømsgodset (MAX) 
Søndag 4. juni, 20.00: Odd - Brann (Eurosport Norge) 

Runde 13 

Lørdag 17. juni, 18.00: Kristiansund - Aalesund (Eurosport Norge) 
Søndag 18. juni, 18.00: Lillestrøm - Viking (Eurosport Norge) 
Søndag 18. juni, 18.00: Haugesund - Rosenborg (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 18. juni, 18.00: Sandefjord - Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss 2) 
Søndag 18. juni, 18.00: Sogndal - Odd (Eurosport Pluss 3) 
Søndag 18. juni, 18.00: Molde - Tromsø (Eurosport Pluss 4) 
Søndag 18. juni, 20.00: Vålerenga - Strømsgodset (TVNorge) 
Mandag 19. juni, 19.00: Brann - Stabæk (MAX) 

Runde 14 

Lørdag 24. juni, 18.00: Vålerenga - Lillestrøm (Eurosport Norge) 
Søndag 25. juni, 18.00: Sarpsborg 08 - Brann (Eurosport Norge) 
Søndag 25. juni, 18.00: Rosenborg - Sogndal (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 25. juni, 18.00: Aalesund - Odd (Eurosport Pluss 2) 
Søndag 25. juni, 18.00: Stabæk - Kristiansund (Eurosport Pluss 3) 
Søndag 25. juni, 18.00: Tromsø - Sandefjord (Eurosport Pluss 4) 
Søndag 25. juni, 20.00: Viking - Haugesund (Eurosport Norge) 
Mandag 26. juni, 19.00: Strømsgodset - Molde (MAX) 

Runde 15 

Lørdag 1. juli, 18.00: Lillestrøm - Strømsgodset (Eurosport Norge)
Lørdag 1. juli, 20.15: Sogndal - Aalesund (Eurosport Norge) 
Søndag 2. juli, 18.00: Molde - Viking (Eurosport Norge) 
Søndag 2. juli, 18.00: Haugesund - Tromsø (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 2. juli, 18.00: Sandefjord - Stabæk (Eurosport Pluss 2) 
Søndag 2. juli, 18.00: Odd - Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss 3) 
Søndag 2. juli, 20.00: Brann - Vålerenga (Eurosport Norge) 
Mandag 3. juli, 19.00: Kristiansund - Rosenborg (MAX)

Runde 16 

Lørdag 8. juli, 15.30: Rosenborg - Sandefjord (MAX) 
Lørdag 8. juli, 18.00: Aalesund - Molde (MAX) 
Søndag 9. juli, 18.00: Strømsgodset - Kristiansund (Eurosport Norge) 
Søndag 9. juli, 18.00: Viking - Sogndal (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 9. juli, 20.00: Stabæk - Brann (Eurosport Norge) 
Mandag 10. juli, 19.00: Sarpsborg 08 - Lillestrøm (MAX) 
UTSATT til 12. oktober: Vålerenga - Haugesund
UTSATT - berammes senere: Tromsø - Odd 

Runde 17 

Lørdag 15. juli, 15.30: Sogndal - Rosenborg (Eurosport Norge) 
Lørdag 15. juli, 18.00: Lillestrøm - Stabæk (Eurosport Norge) 
Søndag 16. juli, 18.00: Molde - Strømsgodset (Eurosport Norge) 
Søndag 16. juli, 18.00: Odd - Viking (Eurosport Pluss 1) 
Søndag 16. juli, 18.00: Sandefjord - Tromsø (Eurosport Pluss 2) 
Søndag 16. juli, 18.00: Haugesund - Aalesund (Eurosport Pluss 3) 
Søndag 16. juli, 20.00: Brann - Sarpsborg 08 (Eurosport Norge) 
Mandag 17. juli, 19.00: Kristiansund - Vålerenga (MAX) 

Runde 18

Lørdag 5. august 2017, 18.00: Rosenborg – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Sarpsborg 08 – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Odd – Sogndal (Eurosport Pluss) 
Søndag 6. august 2017, 18.00: Stabæk – Sandefjord (Eurosport Pluss) 
Søndag 6. august 2017, 18.00: Tromsø – Molde (Eurosport Pluss) 
Søndag 6. august 2017, 18.00: Viking – Lillestrøm (Eurosport Pluss) 
Søndag 6. august 2017, 20.00: Aalesund – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 7. august 2017, 19.00: Strømsgodset – Vålerenga (MAX)

Runde 19

Fredag 11. august, 19.00: Sandefjord – Sogndal (Eurosport Norge)
Lørdag 12. august, 18.00: Molde – Rosenborg (Eurosport Norge)
Søndag 13. august, 18.00: Brann – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 13. august, 18.00: Aalesund – Viking (Eurosport Pluss) 
Søndag 13. august, 18.00: Haugesund – Stabæk (Eurosport Pluss) 
Søndag 13. august, 18.00: Kristiansund – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss) 
Søndag 13. august, 20.00: Strømsgodset – Lillestrøm (Eurosport Norge)
Mandag 14. august, 19.00: Vålerenga – Tromsø (MAX)

Runde 20

Lørdag 19. august, 18.00: Lillestrøm – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 20. august, 18.00: Rosenborg – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 20. august, 18.00: Stabæk – Molde (Eurosport Pluss) 
Søndag 20. august, 18.00: Odd – Sandefjord (Eurosport Pluss) 
Søndag 20. august, 18.00: Sogndal – Kristiansund (Eurosport Pluss) 
Søndag 20. august, 18.00: Tromsø – Aalesund (Eurosport Pluss) 
Søndag 20. august, 20.00: Viking – Brann (TVNorge)
Mandag 21. august, 19.00: Sarpsborg 08 – Strømsgodset (MAX)

Runde 21

Lørdag 9. september, 18.00: Brann – Sogndal (Eurosport Norge)
Søndag 10. september, 18.00: Vålerenga – Sarpsborg (Eurosport Norge)
Søndag 10. september, 18.00: Aalesund – Stabæk (Eurosport Pluss) 
Søndag 10. september, 18.00: Haugesund – Lillestrøm (Eurosport Pluss) 
Søndag 10. september, 18.00: Kristiansund – Tromsø (Eurosport Pluss) 
Søndag 10. september, 18.00: Sandefjord – Viking (Eurosport Pluss) 
Søndag 10. september, 20.00: Strømsgodset – Rosenborg (Eurosport Norge)
Mandag 11. september, 19.00: Molde – Odd (MAX)

Runde 22

Lørdag 16. september, 18.00: Stabæk – Strømsgodset (Eurosport Norge)
Søndag 17. september, 18.00: Sandefjord – Brann (Eurosport Norge)
Søndag 17. september, 18.00: Lillestrøm – Kristiansund (Eurosport Pluss) 
Søndag 17. september, 18.00: Sogndal – Haugesund (Eurosport Pluss) 
Søndag 17. september, 18.00: Tromsø – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss) 
Søndag 17. september, 18.00: Viking – Molde (Eurosport Pluss) 
Søndag 17. september, 20.00: Rosenborg – Vålerenga (TVNorge)
Mandag 18. september, 19.00: Odd – Aalesund (MAX)

Runde 23

Lørdag 23. september, 18.00: Haugesund – Viking (Eurosport Norge)
Søndag 24. september, 18.00: Sarpsborg 08 – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 24. september, 18.00: Aalesund – Sogndal (Eurosport Pluss) 
Søndag 24. september, 18.00: Kristiansund – Stabæk (Eurosport Pluss) 
Søndag 24. september, 18.00: Molde – Sandefjord (Eurosport Pluss) 
Søndag 24. september, 18.00: Strømsgodset - Tromsø (Eurosport Pluss) 
Søndag 24. september, 20.00: Vålerenga – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 25. september, 19.00: Lillestrøm – Rosenborg (MAX)

Runde 24

Fredag 29. september, 19.00: Brann – Kristiansund (MAX)
Lørdag 30. september, 18.00: Stabæk – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 1. oktober, 18.00: Odd – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 1. oktober, 18.00: Sandefjord – Aalesund (Eurosport Pluss) 
Søndag 1. oktober, 18.00: Sogndal – Molde (Eurosport Pluss) 
Søndag 1. oktober, 18.00: Tromsø – Lillestrøm (Eurosport Pluss) 
Søndag 1. oktober, 18.00: Viking – Strømsgodset (Eurosport Pluss) 
Søndag 1. oktober, 20.00: Rosenborg – Sarpsborg 08 (Eurosport Norge)

Runde 16, utsatt kamp

Torsdag 12. oktober, 19.00: Vålerenga – Haugesund (MAX)

Runde 25

Lørdag 14. oktober, 15.30: Tromsø – Rosenborg (MAX)
Lørdag 14. oktober, 18.00: Strømsgodset – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 15. oktober, 18.00: Vålerenga – Aalesund (Eurosport Norge)
Søndag 15. oktober, 18.00: Haugesund – Sandefjord (Eurosport Pluss) 
Søndag 15. oktober, 18.00: Kristiansund – Viking (Eurosport Pluss) 
Søndag 15. oktober, 18.00: Lillestrøm – Sogndal (Eurosport Pluss) 
Søndag 15. oktober, 20.00: Molde – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 16. oktober, 19.00: Sarpsborg 08 – Stabæk (MAX)

Runde 26

Lørdag 21. oktober, 18.00: Aalesund – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 22. oktober, 18.00: Viking – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 22. oktober, 18.00: Molde – Haugesund (Eurosport Pluss) 
Søndag 22. oktober, 18.00: Sandefjord – Strømsgodset (Eurosport Pluss) 
Søndag 22. oktober, 18.00: Sogndal – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss) 
Søndag 22. oktober, 18.00: Stabæk – Tromsø (Eurosport Pluss) 
Søndag 22. oktober, 20.00: Brann – Rosenborg (TVNorge)
Mandag 23. oktober, 19.00: Odd – Lillestrøm (MAX)

Runde 27

Lørdag 28. oktober, 18.00: Haugesund – Brann (Eurosport Norge)
Søndag 29. oktober, 18.00: Lillestrøm – Aalesund (Eurosport Norge)
Søndag 29. oktober, 18.00: Sarpsborg 08 – Sandefjord (Eurosport Pluss) 
Søndag 29. oktober, 18.00: Strømsgodset – Sogndal (Eurosport Pluss) 
Søndag 29. oktober, 18.00: Kristiansund – Odd (Eurosport Pluss) 
Søndag 29. oktober, 18.00: Tromsø – Viking (Eurosport Pluss) 
Søndag 29. oktober, 20.00: Vålerenga – Molde (Eurosport Norge)
Mandag 30. oktober, 19.00: Rosenborg – Stabæk (MAX) 

Runde 28

Fredag 3. november, 19.00: Sandefjord – Vålerenga (MAX)
Lørdag 4. november, 18.00: Molde – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 5. november, 18.00: Brann – Lillestrøm (Eurosport Norge)
Søndag 5. november, 18.00: Haugesund – Strømsgodset (Eurosport Pluss) 
Søndag 5. november, 18.00: Odd – Stabæk (Eurosport Pluss) 
Søndag 5. november, 18.00: Sogndal – Tromsø (Eurosport Pluss) 
Søndag 5. november, 18.00: Viking – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss) 
Søndag 5. november, 20.00: Aalesund – Rosenborg (Eurosport Norge)

Runde 29

Søndag 19. november, 18.00: Rosenborg – Viking
Søndag 19. november, 18.00: Strømsgodset – Brann
Søndag 19. november, 18.00: Kristiansund - Sandefjord
Søndag 19. november, 18.00: Lillestrøm - Molde
Søndag 19. november, 18.00: Sarpsborg 08 - Aalesund
Søndag 19. november, 18.00: Stabæk - Sogndal
Søndag 19. november, 18.00: Tromsø - Haugesund
Søndag 19. november, 18.00: Vålerenga – Odd
**TV-fordeling fastsettes senere, men kamptidspunktene vil ligge fast

Runde 30 

Søndag 26. november, 18.00: Odd – Rosenborg
Søndag 26. november, 18.00: Brann – Tromsø
Søndag 26. november, 18.00: Aalesund – Strømsgodset
Søndag 26. november, 18.00: Haugesund - Kristiansund
Søndag 26. november, 18.00: Molde – Sarpsborg 08
Søndag 26. november, 18.00: Sandefjord - Lillestrøm
Søndag 26. november, 18.00: Sogndal - Vålerenga
Søndag 26. november, 18.00: Viking - Stabæk
**TV-fordeling fastsettes senere, men kamptidspunktene vil ligge fast


Mediekontakt:

Lars Hojem Kvam

Tags

Last ned

Tags

Vi kategoriserer pressemeldinger med relevante tags. Populære tags vises først i listen.

Velg en tag:

Eivind Landsverk TVNorge MAX Jan Erik Aalbu Eurosport Norge Fotball Discovery Networks Norway Eurosport Vegard Nøss Harald Strømme Molde FK Humor Selskapskommunikasjon MAX Ylvis Eivind Landsverk Bård Ylvisåker Vegard Ylvisåker Magnus Devold Calle Hellevang-Larsen Bernt Gudmund Apeland UNICEF Nattpatruljen Anne Margrete Alværn FEM Lene Kongsvik Johansen TVNorge Neste sommer Kristoffer Hopsdal Hilde Windheim Astri Lundberg Petter Schjerven Lasse Kjus Kjetil André Aamodt Pia Lykke Brille Harald Eia Bård Tufte Johansen Insider Stein Morten Lier Anna Rasmussen Åndenes makt Tom Strømnæss Lilli Bendriss Anne-Kristine Augestad Gro-Helen Tørum Lena Ranehag Autofil Fredric Aasbø Lord Arnstein Landsem Stein Inge Stølen Espen Stensrud Linni Meister Olaf Tufte Henning Solberg Tom Stiansen Thomas Giertsen Ine Jansen Rasmus Gjertsen Øyen Jarle Nakken Reality Den siste viking Trond Espen Seim Jo Røislien Discovery Birgitte Lund Nakken Herlige hjem Interiør Nina Lorgen Flemmen Harald Strømme Bil Dokumentarserie Monica Csango Fridtjof Nilsen VOX TLC Asbjørn Brekke Espen Skoland Benedicte Steinsrud Vegard Nøss Stian Lindås Sverre Nordbø Sport Kristian Valen På liv og død 4-stjerners middag Hvem kan slå Aamodt og Kjus Kakekrigen Thomas Giertsen: Helt perfekt Typisk deg med Petter Schjerven 71° nord – Norges tøffeste kjendis Ønskebarn Costa del Kongsvik Asbjørn Brekke: TVNorge 25 år Unge mødre Hvordan gjør de det – med Jo Røislien LIVE: Helkveld med Ylvis Pantelånerne i Las Vegas Breaking Bad Revolution Karin Thune-Larsen Fotball Alex Rosén Unni Wilhelmsen Anita Skorgan Øystein Dolmen Tommy Tee Tooji André Villa Cathrine Larsåsen Ole Martin Alfsen Vendela Kirsebom Stella Mwangi Gunnar Greve Ida Nysæter Rasch Åsgårdstrand Jegertvillingene Kristine Thybo Hansen Johanne Thybo Hansen Fallskjermjegere Forsvarets spesialkommando Lars Lian Baking Ari og Per løser verdensproblemer Seertall Henrik Thodesen Odd-Magnus Williamson Sara Nordenstam Gunhild Dahlberg Nikis Theophilakis Fredrik Strømstad Jannike Kruse Astrid Lødemel Askil Holm Bernhard A. Steen Dplay Seefood Feelgood YouTube Sosiale medier The Fox I kveld med YLVIS Playboy SBS Discovery Carsten Skjelbreid Week of Football UEFA Tor Ole Skullerud Bengt Eriksen Kenneth Fredheim Altibox Bjørn Solvang Steinar Stierneklar Berntsen Big Brother Lasse Hallberg Alt for Norge Henriette Bruusgaard EM Ida Fladen Kari Svendsen Synnøve Skarbø Katrin Eide Jakobsen Marit Klomstad Landslaget Klovn til kaffen Espen Eckbo Høstlansering 2014 Kanal Valen Gift ved første blikk Morgan og Ola-Conny gjør Norge 71° nord Morgan Karlsson Ola-Conny Wallgren I kveld med YLVIS LIVE Sinnasnekker'n Otto Robsahm Tangerudbakken borettslag Ramsy Underholdning Hege Schøyen Linn Skåber Knut Lystad Stein Johan «Steinjo» Grieg Halvorsen Veien til EM Jul i Tangerudbakken Mord og mysterier Synøve Diserud Adam Alsing Aylar Lie Vibeke Skofterud Bjørn Einar Romøren Mariann Thommassen Emilie «Voe» Nereng Hilde Gjermundshaug Pedersen Andreas Håtveit Roger Ruud Nils-Ingar «Nilsi» Aadne Geir Schau EM-kvalik Norske helter Martin Ødegaard Jørgen Thue Jan Grønbech Google Terje Håkonsen Silje Norendal Lov og orden Margrete Halvorsen Jakten på Berserk Jarle Andhøy Mellom bakkar og berg Signe Schineller Boligkrise Kåre Brustad Solveig Aune Øystein Edsbergløkken Trinny Woodall Susannah Constantine Trinny & Susannah - oppdrag Norge The Biggest Loser Norge Tonje Jenssen Adrian Paul Årsrevyen med Harald Eia Aamodt og Kjus på bortebane Trond Fausa Aurvåg Klaus Sonstad Kent Roger Tangvik Espen Huseby Olav Øen Gullsnutten Eurosport Bundesliga Eirik Koren Discovery Networks Norway Discovery Networks Northern Europe Dee Forbes El Clásico Rekord Jan Erik Aalbu Christine Koht La Liga Adam søker Eva Annabelle Bauer Vebjørn Tveiterås Barneavdelingen Torbjørn Røe Isaksen Esben «Dansken» Selvig Thomas «Fingern» Gullestad Dansken & Fingern Dansken & Fingern - best i alt Montebello Camping Terje Amundsen John Arne Riise En helt vanlig dag Kjendiskveld med Magnus Devold Forsvaret UEFA Europa League Discovery Networks Lars Engen Tine Austvoll Jensen Morten Skotland Hansen Koht og kidsa OL Rosenborg Eurosport Norge Standard Liège Tennis Golf Håndball Norges Håndballforbund Erik Langerud GRUNDIGligaen Asbjørn Brekkes julekalender RiksTV Anders Jacobsen Oddvar Brå Fotballandslaget Formel E Asbjørn Myhre Espen Tvedt Euro 2016 GET MLS PGA Mitt kjøkken ruler Janne Formoe Oslo S Mat I hodet på Tufte Anne-Kat. Hærland Petter Baarli Aleksander Gamme Eldrid Borgan Berserk - i pionerenes farvann Discovery Channel Peter Hutton Henrik Bjørnstad Per Haugsrud Masters Håndballjentene Møbelringen Cup Jul Asbjørns julekalender Kvinnelandslaget Tippeligaen OBOS-ligaen Susanne Furøy Wergeland Kvelden før kvelden før kvelden med Ylvis – UNICEF ... Digitalt Trine Fjellberg Falnes Mads Yngve Storvik Ronaldo Telenor Canal Digital Kaffekopp Bilulykke Fotball til folket Ragnar Kårhus Distribusjonsavtale Christian Birkeland Ingen banker RBK Kåre Ingebrigtsen Solveig Gulbrandsen Manchester United Liverpool PromaxBDA Best på humor Humorkampanje Rebecca Rørmark Seier'n er vår Steffen Iversen Jan Martin Johnsen Bartek Kaminski Morten Johannessen Frode Martnes Pål Gordon Nilsen Hanne McBride Top Model April Hockey-VM Hockey OL-kvalik Janka Polliani Sevilla Mai 2016 Norges beste brannmann Jahn Teigen Elisabeth Eriksen Fotballproff Stefan Johansen Fødeavdelingen Hvordan gjør de det – Norge Kristin Folsland Olsen Kjekt å ha Michael Winger International Champions Cup ICC 2016 Jan-Erik Aalbu Wimbledon Tennis-NM Community Shield Zlatan Ibrahimovic Hviterussland Norge RBK Austria Wien Europaligaen Sindre Østgård Else Kåss Furuseth Norge - Tyskland VM-kvalik Norge U21 Championship Engelsk fotball League Cup IFPI Norge - Sveits Jon Almaas Norge - San Marino TV 2 Statsstøtte Rapport Øystein Foros Hans Jarle Kind Mediemangfoldsutvalget alpint Engelsk ligacup Tottenham Manchester City U21-landslaget Teknologi BAMTech BAM Strømming Bård Anders Kasin Jens Petter Høili Marcus & Martinus Eliteserien Dødens tjern Alexandra Joner Insider FEM Atle Evang Reinton Ari Behn Milda Melland-Orerød Janne Amble Haugan Tina Brock Brannstasjonen Eivind Sander Pia Tjelta Sverre Sætre Christian Borch Mike Lang Jul i Blodfjell Bjørn Asgeirsson Christian Etholm Anne RImmen Jonas Bergh-Johnsen Atle Antonsen Home of the Olympics Casper Ruud Jo Bergsvand Mandagsklubben Dag Sørås Milda Melland Kjetil Rekdal Vinter-OL Pyeongchang Roger Risholt Jørgen Klem Thomas Myhre Anne Sturød Eurosport Player Strømmetjeneste Saturday Night Live Jonas Gahr Støre Sykkel Kurt Asle Arvesen Lost in Time Lars Lagerbäck UNICEF Mesterfinalen Brann klubbhuset emil gukild Espen Knutsen Shampo supersøndag breddekampen Svein Lyder arctic waters david zaslav Rich Ross Bill Gates Mosquito Norske rotehjem Solplassen Norske rednecks sykehuset innlandet St. Olavs hospital Line Fuglehaug Snorre Kind Monsson UMC Odd ajax Karin Bonde Oddsen Norsk Tipping TRY Hilde Reinertsen Kollerød Praktisk info med Jon Almaas Premiere Discovery Communications sommer-ol Paris 2024 Alle tags